Jesteś tutaj: Obuwie profilaktyczno-ortopedyczne

Obuwie profilaktyczno-ortopedyczne

Buty i kapcie ortopedyczne lub profilaktyczne dla dzieci to bardzo częsty wybór rodziców. Wychodzą oni z założenia, że tylko i wyłącznie takie obuwie pozwoli na prawidłowy rozwój dziecka i będzie właściwe dla małych stóp.

Niezależnie od tego, czy pragniemy dopasować buty czy kapcie profilaktyczne dla dziecka, czy też kupić te zwykłe, musimy mieć na uwadze, że najważniejszym celem jest wybranie takich, które w skuteczny sposób ochronią stopki przed urazami, a także przed utratą ciepła i innymi niezbyt sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Buty korek marek Memo, Postęp, Dawid, Ani-But, Ar, Achilles, Bartek można podzielić na takie, które w całości wykonano po to, aby w stabilny sposób trzymać stopę dziecka, jak i na te, które posiadają wkładkę ortopedyczną. Buty i sandały profilaktyczne powinien dobrać lekarz specjalista lub fizjoterapeuta, a wybierając buty z wkładką musimy mieć na uwadze, że pięta podczas chodzenia może wychodzić z buta. Zapiętek w obuwiu profilaktycznym musi być oprócz tego dobrze usztywniony i na tyle wysoki, aby nie ulegać deformacji.

Kategorie:
Rozmiar:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl