Jesteś tutaj: Artykuły rehabilitacyjne

Artykuły rehabilitacyjne

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się różnorodne artykuły rehabilitacyjne. Polecamy poduszki sensoryczne Sanity z kolcami, które idealnie sprawdzają się w profilaktyce schorzeń kręgosłupa oraz rehabilitacji leczniczej. Służą do ćwiczeń balansowych, związanych z utrzymywaniem równowagi i koordynacji. Specjalnie zaprojektowany produkt, wyposażony w miękkie kolce, pobudza receptory czuciowe oraz powoduje reakcję mięśni.

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się elastyczne maty do akupresury i masażu. Przeciwdziałają płaskostopiu, powstawaniu cellulitu oraz koją ból. Rozluźniają mięśnie po wysiłku fizycznym i poprawiają ich ukrwienie.

Do pourazowej rehabilitacji dłoni warto wybrać piłeczki z kolcami (dostępne w różnych rozmiarach i kolorach), których użytkowanie pobudza receptory czuciowe.

Każdy przedmiot dostępny na stronie został dokładnie opisany. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z charakterystyką poszczególnych artykułów rehabilitacyjnych i składania zamówień.

Kategorie:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl