Jesteś tutaj: Artykuły rehabilitacyjne Poduszka rehabilitacyjna z kolcami

Poduszka rehabilitacyjna z kolcami

Zdjęcie produktu Poduszka rehabilitacyjna z kolcami
Stan magazynowy:Brak. Oczekuje na dostawę.
Producenci: Sanity
Cena wysyłki:od 15zł
Brakuje tylko 141,00zł do darmowej wysyłki.
Średnia cena tego produktu:116,23zł
Mamy go 57,23 zł taniej!

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Jednym z najskuteczniejszych akcesoriów rehabilitacyjnych jest sensomotoryczna poduszka z kolcami. Ten wielofunkcyjny produkt służy do wzmacniania mięśni grzbietu, odciążania części lędźwiowej kręgosłupa oraz korygowania poszczególnych wad postawy. Jest dedykowany dzieciom i młodzieży do rehabilitacji, osobom, które mają siedzący tryb życia (spędzają wiele godzin przy biurku, brakuje im aktywności fizycznych) oraz starszym, u których zwiększa poczucie stabilności i minimalizuje ryzyko upadków.

Specjalnie zaprojektowane i wyprofilowane miękkie kolce powodują zwiększenie zdolności percepcyjnych ciała, pobudzają receptory czuciowe, nakłaniają mięśnie do reakcji oraz wymuszają siedzenie w prawidłowej pozycji.

Artykuł znajduje zastosowanie w rehabilitacji leczniczej oraz profilaktyce schorzeń kręgosłupa. Poduszka z kolcami służy do wykonywania różnorodnych ćwiczeń koordynacyjnych, np.: utrzymaniu równowagi lub przenoszeniu ciężaru ciała z jednej nogi na drugą. Produkt można także wykorzystać do masażu. Wypustki sensoryczne drażnią receptory czuciowe na stopach, wpływają na poprawę ich ukrwienia i odprężają mięśnie.

Oferowana przez nas poduszka rehabilitacyjna została wykonana z wysokogatunkowego tworzywa, w pełni bezpiecznego dla użytkowników. Należy ją pompować za pomocą pompki igłowej, czyścić wodą z dodatkiem mydła (nie stosując żadnych środków dezynfekujących). Wysoka trwałość sprawia, że można z niej intensywnie korzystać przez długi czas.

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl